Zawieszki

Zawieszki
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 196 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 196 wyników

Złota zawieszka to doskonały upominek, który bardzo łatwo połączyć z innymi biżuteryjnymi dodatkami. W jubilerstwie szczególnie często spotykamy złote zawieszki w kształcie serca, znaku nieskończoności czy łezki. Obecnie niezwykle modne i zarazem efektowne są złote zawieszki z literką. Wykonane z najwyższą starannościom zachwycają swym blaskiem. Taka zawieszka podarowana na chrzest, komunię czy urodziny z pewnością spotka się z wielką radością obdarowanej osoby. Ze względu na wiele waszych pytań w naszej biżuterii pojawiła się również kolekcja Cyfr. Osoby, które wierzą w symbole, chętnie wybierają złotą zawieszkę, która odpowiada ich szczęśliwej cyfrze. Złote zawieszki okraszone cyrkoniami wyglądają bardzo efektownie i elegancko. Dodając do nich kolczyki w postaci delikatnych wkrętek, można stworzyć zachwycającą całość, idealnie wpisującą się w wiele okazji.
Wybierając złotą zawieszkę warto dopasować ją do łańcuszka, który posiadamy, tak aby jej wielkość nie okazała się nieodpowiednia do zbyt delikatnego czy szerokiego splotu łańcuszka. Wybierając złotą zawieszką możecie sprawdzić czy w ofercie posiadamy do niej kolczyki, wtedy uzyskacie piękny biżuteryjny komplet.

Wśród biżuterii srebrnej znajdziecie wiele gładkich zawieszek, gdzie pierwszoplanową rolę gra tafla kruszcu. Taka biżuteria zachwyca wiele miłośniczej nowoczesnej oraz minimalistycznej biżuterii. Trudno oprzeć się również urokowi srebrnych wisiorków z kamieniami szlachetnymi. Tu niezwykle efektownie ze srebrnym kruszcem komponują się markazyty, perły, onyksy czy kwarce. Jeśli masz wątpliwości co wybrać dla bliskiej osoby, skontaktuj się z nami, a my z chęcią dobierzemy idealny prezent.