Rubicon

Smartwatche Rubicon to bardzo funkcjonalne zegarki pomocne nie tylko przy treningach, ale i na co dzień. Wśród nich znajdziesz te dedykowane dla niej, dla niego, a także unisex. Ogromną zaletą smartwatchy jest możliwość ich konfiguracji z telefonem. Dzięki temu będziesz wiedział o połączeniach, wiadomościach, a nawet powiadomieniach na twoich profilach społecznościowych. A jeśli zgubisz swój telefon, smartwatch z funkcją znajdowania smartphone z pewnością będzie pomocny.

Każdy smartwatch Rubicon jest kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i Android. Te inteligentne zegarki z pewnością docenią osoby prowadzące aktywny tryb życia. Wyposażono je bowiem w wiele użytecznych funkcji np. timer, stoper, kompas, krokomierz, pomiar tętna i poziomu tlenu we krwi. Dla osób, które chcą zmotywować się do większej aktywności przydatne będzie przypomnienie o ruchu. Dla kobiet, pomyślano również o funkcji monitoringu cyklu miesięcznego. Smartwatche Rubicon stworzono z trwałych materiałów.  Szkiełko mineralne utwardzane pozwoli uchronić wyświetlacz przez zarysowaniem. Paski wykonano głównie z łatwego z utrzymaniu w czystości silikonu, a bardziej eleganckie modele dedykowane kobietom, ze stali szlachetnej i bardzo modnej bransolety typu mesh. W ofercie znajdziesz również paski z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Parametry wodoszczelności są również na bardzo wysokim poziomie - IP67 i IP68. Marka Rubicon doskonale odnajduje się w obecnych trendach i projektuje modne wzory o nowoczesnym charakterze. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wyświetlanie 1–48 z 49 wyników

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Poniedziałek – Piątek | godz. 9.00-17.30

Nasze salony

512 976 162

zamowienia@bizuteria-trinity.com

Szybki dostęp
Ładowanie
12% na WSZYSTKO z kodem: 12sg220316. Obowiązuje do 07.07.2022r. Nie łączy się z innymi rabatami i przecenami. Rabat nie dotyczy obrączek.
X