Garett

Smartwatche Garett to inteligentne zegarki dla miłośników gadżetów elektronicznych. Sprawdzą się zarówno dla osób uprawiających sport, jak i dla tych, które chętnie sięgają po nowe technologie. Na uwagę zasługuje ich wytrzymałość i wodoszczelność, co przekłada się na możliwość ich używania w każdych warunkach. Smartwatche z powodzeniem zastępują standardowe zegarki, a dzięki sparowaniu z telefonem będą informowały Cię o połączeniach, wiadomościach, czy komunikatach z mediów społecznościowych. Są kompatybilne z systemami Android i iOS. Niewątpliwie smartwatche Garett będą dużym wsparciem podczas uprawiania sportu - liczba spalonych kalorii podczas treningu, przebytych kilometrów, prędkości poruszania się, czy pomiar tętna - to tylko nieliczne z wielu dostępnych funkcjonalności.

Zarówno smartwatche damskie, męskie jak i dziecięce posiadają lokalizator, który w łatwy sposób pozwoli odnaleźć zagubiony sprzęt. Co za tym idzie rodzice, w każdej chwili będą mogli zlokalizować swoją pociechę, zwiększając tym samym jej bezpieczeństwo. Możliwość odtwarzania muzyki, zdalne wykonywanie zdjęć czy zarządzanie multimediami to kolejne atuty tych smartwatchy. Niezwykle istotny jest również design zegarków, który obfituje zarówno w minimalistyczne modele sportowe, jak również te klasyczne - zachwycające elegancjom.

Wyświetlanie 1–48 z 53 wyników

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Poniedziałek – Piątek | godz. 9.00-17.30

Nasze salony

512 976 162

zamowienia@bizuteria-trinity.com

Szybki dostęp
Ładowanie
12% na WSZYSTKO z kodem: 12sg220316. Obowiązuje do 07.07.2022r. Nie łączy się z innymi rabatami i przecenami. Rabat nie dotyczy obrączek.
X