Dewocjonalia

Dewocjonalia - medaliki i krzyżyki.
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 91 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 91 wyników

Dewocjonalia złote i srebrne – wyjątkowa pamiątka sakramentu świętego.

W naszych salonach i sklepie internetowym znajdziesz biżuterię, która doskonale sprawdzi się z okazji tak ważnych wydarzeń jak Chrzest, Pierwsza Komunia Święta czy Bierzmowanie.

Dewocjonalia tzn. krzyżyki czy medaliki niosą szczególną wartość sentymentalną. Towarzyszą człowiekowi często od pierwszych miesięcy życia, dlatego stanowią tak wyjątkowy prezent. Jeśli jesteś babią, dziadkiem czy chrzestnym dziecka to bez obawy możesz wybrać tego typy podarunek.
Wykonany w złotym kruszce będzie pamiątką na całe życie oraz podkreśli doniosłość wydarzenia.

Krzyżyk możesz podarować zarówno chłopcu jak i dziewczynce.
Wśród wzorów znajdziesz te proste, minimalistyczne, jak i bogato zdobione.
Możesz również zdecydować się na złoty krzyżyk z elementami białego złota. Takie połączenia są coraz częściej spotykane i chętnie wybierane przez naszych klientów.

Wśród złotych medalików znajdziesz te z Jezusem Chrystusem, Matką Boską Częstochowską, Matką Boską Fatimską, Matką Boską z Dzieciątkiem, jak również z wizerunkiem Ojca Świętego, Świętej Faustyny czy bardzo popularny Cudowny Medalik.
Medaliki i krzyżyki srebrne będą równie pięknym prezentem, choć sam kruszec jest znacznie bardziej atrakcyjny cenowo.
Możesz mieć pewność, że wybierając u nas krzyżyk czy medalik spotkasz się z wysoką jakościom i pięknym wykończeniem. Dewocjonalia to biżuteria, która nie tylko ma szczególne znaczenie, ale również coraz częściej cechuje się pięknym, przemyślanym designem.
Bardzo nas cieszy, że nasze produkty mogą towarzyszyć w najważniejszych momentach Waszego życia.
Jeśli masz pytania i potrzebujesz pomocy skontaktuj się nami!