Brylanty

Brylanty
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 837 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 837 wyników

Pierścionki  z brylantem.

Pierścionki z brylantem to biżuteria na wyjątkowe okazje – mogą to być zaręczyny, rocznica ślubu, lub inne ważne wydarzenie.

Pierścionek zaręczynowy to nieodzowny element oświadczyn. Jego wybór nie zawsze jest łatwy i oczywisty. Stanowi on symbol miłości, a jego wręczeniu towarzyszy jedno z najważniejszych pytań w życiu.

Jeśli zatem stoisz przed wyborem pierścionka zaręczynowego i nie wiesz czy Twój wybór jest właściwy, to powinieneś wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze – kolor kruszcu – czy Twoja wybranka preferuje białe czy żółte złoto? Po drugie – rodzaj kamienia – pierścionki zaręczynowe z brylantem to najczęstszy wybór. Diament (nieoszlifowany brylant) to najtwardszy minerał występujący w przyrodzie. Jest odporny na zarysowania czy uszkodzenia, dlatego z biegiem lat wciąż zachowuje swój idealny wygląd. Brylanty w żółtym czy białym złocie, występujące samodzielnie lub w towarzystwie innych kamieni szlachetnych – wszystkie prezentują się wręcz obłędnie.

Jeśli już interesowałeś się pierścionkiem zaręczynowym z brylantem to pewnie spotkałeś się z zasadą 4C. To właśnie cztery parametry stanowią o wartości diamentu, a są nimi: carat (karat – jednostka określająca masę), colour (barwa), clarity (czystość), cut (szlif). W naszych sklepie internetowym i salonach jubilerskich dbamy o wysoką jakość, dlatego znajdziesz u nas diamenty o szlifie brylantowych oraz barwie H i czystości SI. Masa kamienia natomiast stanowi główny element warunkujący cenę pierścionka – posiadamy brylanty o masie od 0,01 do 1,5ct.

Zamiast brylantów możesz wybrać inny kamień szlachetny np. rubin, szafir, szmaragd czy nieco bardziej rzadki kamień, który zachwyci Twoją wybrankę. Jeśli wciąż masz wątpliwości co do wyboru pierścionka zaręczynowego, skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze tego idealnego.